+90 532 300 43 67

Sosyal Medyada Biz}

Hizmetlerimiz

AÇILIŞ & DAVET ORGANİZASYONLARI

Açılış organizasyonları prestij meselesidir, ilk adımdan prestij sahibi olabilmek için Açılış ve Davet organizasyonunuzu gerçekleştirebiliriz.
Açılış ve Davet Organizasyonları Hizmetlerimiz:

Protokol açılışları
Okul açılışları
Otomotiv firması açılış ve Lansmanları
Sanatçı Albüm Lansmanları
İş yeri açılışları
Market açılışları
Mağaza açılışları

Ses ve Işık Sistemi gibi pek çok konuda Açılış ve Davet organizasyonlarınızı planlayıp uygulamaktayız

________________________________________________________________________________________________________________

NİŞAN DÜĞÜN DAVET ORGANİZASYON
TÜRKSES İzmir Düğün Davet Organizasyon konusunda en tecrübeli firmaların başında gelir. Nişan yapmak , bir çift için son derece önemli olan organizasyonlar arasında yer almaktadır . Nişan , özellikle de , bir bayan için kusursuz olması gereken bir durumdur . Nişan organizasyonları , nişan yapılmak istenen alanın kusursuz ve de göz alıcı olması için düzenlenmektedir . Nişan , evlenmek üzere olan çiftlerin halk arasında evlilik öncesi çiftlerin birbirlerini tanıma aşaması olarak tanımlanmaktadır. Hayallerinizdeki kadar güzel bir organizasyonda nişanlanmak ister misiniz? Bütçenize en uygun fiyatlarla nişan organizasyonlarınızı ve nişan düzenlemelerinizi yapıyoruz. Davetlilerinize unutulmayacak bir gün geçirecekleri uyarısını yapınız, en güzel nişan sizinkisi olacak!

SALON DÜĞÜNÜ & KIR DÜĞÜNÜ
Düğün Davet Organizasyon, Havaların ısınmış olması ile birlikte en çok tercih edilmekte olan düğün organizasyonları arasında kır düğünü gelmektedir . Sıcak mevsimlerin , kapıyı çalmış olması ve bütün doğanın yeşile bürünmesi ile birlikte açık hava düğünlerine büyük bir ilgi artmıştır . Kır düğünleri aynı zamanda da , kişiler ya da davetliler arasında samimi bir ortam yaratılmasını sağlar iken aynı zamanda da TÜRKSES düğün organizasyonlarında güzel ve sıcak havalarda açık havanın tadının çıkarılması gibi çeşitli avantajlar da sağlamaktadır .Siz değerli müşterilerimizinde bilgidiği gibi, düğün davet organizasyon; profesyonel destek ve zaman ister. Biz desteğimizi sizde zamanınızı ayırarak birlikte bütçenize uygun unutamayacağınız bir düğün organizasyonu hazırlamayı teklif ediyoruz!

KOKTEYL & DAVET CATERİNG
Açık havada, kapalı mekanda, işyerinizde, evinizde, açılışta, kapanışta, kutlarken , temel atarken, açarken, kapatırken, başında, burada, başka bir yerde konuklarınıza bir kokteyl veya yemek vermek isterseniz TÜRKSES Organizasyon hizmetinizdedir. TÜRKSES, kokteyl organizasyon ve catering hizmetleri alanında; sizlerin ve ziyaretçilerinizin damak tadına en uygun yemek servisini yapmak için hergün çalışmalarına devam ediyor..

SÜNNET DÜĞÜNÜ
Sünnet düğün davet organizasyon ve düzenlemelerinizi çok uygun fiyatlar ile gerçekleştiriyoruz. Tamamen çocuklara göre süslemeler, aktiviteler ile oğlunuz erkekliğe ilk adımını atarken çok çok eğlenceli vakit geçirecek ve hiç korkmayacak! Palyaçolar, sihirbazlar, şişme oyun parkurları, müzik, balonlar, süslemeler, yemek ve ikramlar. Siz misafirlerinizle ilgilenirken çocuklar bu unutulmaz gününü tadını çıkarcaklar.

________________________________________________________________________________________________________________

TÜRKSES Organizasyonları anlatmak istediğinizi, yaşatmak istediğinizi, duyurmak istediğinizi Festival Organizasyonları ile en doğru şekilde anlatır ve duyurur. her ayrıntıyı sizler için düşünür ve uygular.

TÜRKSES ‘ olarak Sunduğumuz Hizmetler:

Belediye Festival Organizasyonları,
Kurumsal Festivaller,
Dernek Festivalleri,
Sanatçı ve sunucu temini,
Sahne ve Podyum temini,
Ses, Işık sistem temini,
Havai Fişek gösterileri,
Etkinlik alanı süslemeleri,
Festival, Etkinlik alanı çevre düzenlemeleri,
Organizasyon Valilikler, Kaymakamlıklar ve Belediyelerin düzenlemekte oldukları geleneksel hale gelmiş, Kültür Sanat Festivalleri ve yanı sıra Dernek ve Kurumsal nitelikli Festival Organizasyonları talep ve istekler doğrultusunda olabilecek en güzel kaynakları kullanarak düzenlemektedir.

Kalite ile buluşturduğumuz Festival Organizasyonlarımızı 2006 yılından buyana Türkiye’nin çok çeşitli illerinde gerçekleştirdik ve gerçekleştirmeye devam ediyoruz

× Bize Whatsap'dan Yazın